Genel 21 Mart 2014, 14:29
General Mobile Discovery Elite

General Mobile Discovery Elite Çıktı Çıkacak

General Mobile Discovery Elite

Discovery Elite prgraf

Discovery modeli ile yerli markamız olan General Mobile başarılı satışlara imza atmıştı. General Mobile amiral gemi modeli olan Discovery Elite lansmanını yapmaya hazırlanırken modelin ön sipariş fiyatı belli oldu.

Elite modelinin donanım özelliklerine değinmek gerekirse, 5.5 inçlik Full HD ekran ile birlikte ekran çizilmeye karşı dayanıklı hale getirmek amacıyla Gorilla Glass eklenmiş.

Hız olarak Snapdragon 800 yongaseti gücünü verirken 3GB Ram ile sistem destekleniyor. Kamera olarak arka 16 MP OmniVision ürterimi ile ön kamera ise 8 MP ile çok daha canlı fotoğraflar ve 3G görüşmeleri yapılabilinecek.

Depolama kapasitesi ise 32 GB olarak entegre edilmiş , 2500 mAh gücünde batarya, BLuetooth 4.0 ,  WiFi , GPS/GLONASS şeklinde diğer özellikler mevcut.

Kutu içeriğinde ise Generel Mobile diğer kutu içeriklerine göre bazı extralar eklemiş. Ekran çizilmelerine karşı koruma sağlayan şeffaf kılıf ve NFC etiketlerini kutu içerisinde kullanıma sunmuş.

Ürün TELPA garantisiyle servis edilmekte ve 10.04.2014 satışa sunulacak. Discovery Elite için belirlenen fiyat ise 1299 TL.

Discovery Elite Kutu İçeriği

 

 

Yazar Bilgileri

Genç Kürsü bilgi@genckursu.com
bilgi@genckursu.com email adresinden ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap